HEALTH ACCOUNT MANAGER

Posted at 09/01/2018

MEDIHELP INTERNATIONAL aplica Adauga la favorite
1,000 EUR - 1,500 EUR / venit lunar

Responsabilitati:

- dezvoltarea portofoliului de clienti al companiei
- dobandirea cunostintelor despre companie, produse si procesul de vanzare specific domeniului
- prospectarea pietei, identificarea nevoilor prospectilor si propunerea pachetelor de asigurare potrivite
- abordarea pietei prin contact telefonic, e-mail, intalniri, participarea la evenimente
- dobandirea unor abilitati noi prin participarea la training-uri si programe recomandate

Profil
- varsta: 27 - 40 ani
- profesionist, abilitati de comunicare, dinamic, perseverent, bun ascultator, proactiv, orientat pe dezvoltarea carierei si a unei colaborari pe termen lung, team-player

Experienta:
- Asigurari de viata
- Asigurari de sanatate
- Vanzare de servicii/ produse de lux (Yachting,, automobile, arta, cluburi exclusiviste, etc) pentru piata middle/ top management

Oferta
- Salariu fix
- Bonuri de masa
- Bonusuri pentru vanzarile realizate
- Beneficiu in functie de rezultate - "Work from home"
Valabil Inca 57 de zile
Industrie Asigurari , Audit / Consultanta , Marketing, Vanzari, MLM / Vanzari directe
Numar pozitii disponibile 2 pozitii disponibile
Localitatea București [București]
Nivel cariera Middle
Limbi straine Engleza - Mediu

MEDIHELP INTERNATIONAL

MediHelp International este cel mai important furnizor de asigurări private de sănătate și asigurări medicale internaționale din Europa Centrală și de Est și este prezent pe piață de peste 15 ani. Cu reprezentanțe în România, Ungaria, Bulgaria si Polonia, MediHelp îmbină cu succes asigurarea internațională de sănătate cu asistența medicală internațională, în beneficiului clienților săi.

Most recent
Fox News